Çocuklar enerjisini topluyor

| 7 Haziran 2011 Salı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, çocuklarda enerji tasarrufu bilinci oluşturmak amacıyla  düzenlediği online resim yarışması sonuçlandı.

Çocuklar Enerji TopluyorDereceye giren ilk 3 resmin de aralarına bulunduğu “en iyi” 20 resim www.turkiyeenerjisinitopluyor.com adresinde sergileniyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin, Türkiye’de enerji tasarrufu bilincinin geliştirilmesi için sürdürdüğü “Türkiye Enerjisini Topluyor” projesinin kapsamında düzenlediği ve çocuklar arasında enerji tasarrufu bilincinin yerleşmesine katkıda bulunmayı hedefleyen “Çocuklar Enerjisini Topluyor” konulu online resim yarışması sonuçlandı.

Profilo’nun 23 Nisan nedeniyle düzenlediği yarışmada birinciliği Mert Kaan Arslan, ikinciliği Buse Kuşçu, üçüncülüğü ise Kaan Büyükerdem kazandı. İlk üçe girenler sürpriz hediyeler kazanırken, ilk 100’e girenler hediye olarak yaptıkları resimlerin yap-bozunu kazandılar.

Çocuklar Enerji TopluyorYarışmaya katılan çocuklar enerji tasarrufu konulu resimleri  www.cocuklarenerjisinitopluyor.com adresindeki “online çizim aracı”nı kullanarak yaptılar.

Hem halk hem de jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda seçilen ilk 20 resim www.cocuklarenerjisinitopluyor.com sitesinde veya www.turkiyeenerjisinitopluyor.com adresinde sanal sergide ziyaret edilebiliyor.

 

Paylaş:
Kategoriler: ÇOCUK


Yorum Gönder

Yorum göndermek için kayıtlı olmalısınız. Ekolojik Rehber'e üye olmak için tıklayın.Yazar Hakkında

Editör


2006 yılından bugüne Naturey.com ekibine destek veriyor. Organik, ekolojik, yeşil ürün ve hizmetlerdeki yenilikleri izliyor. Sivil Toplum Kuruluşları ile iletişim halinde. Ekolojik yaşam konusunda haberleriniz, önerileriniz, yorumlarınız mı var? Ekolojikrehber.com sitesinin en altındaki iletişim linkinden ulaşacağınız iletişim formunu kullanarak ona iletebilirsiniz.