POSTS_TAGGED ‘enerji tasarrufu’

2012 Yeşil Yıl Kararları

2012 Yeşil Yıl Kararları

Doğal, sağlıklı, sürdürülebilir yeşil bir yaşam için bugün, hemen, şimdi bazı yaşam alışkanlıklarımızı değiştirerek adım atmaya başlayabiliriz. 2012 yılı için Yeşil Yaşam Kararları almak ister misiniz? Her yılın sonunda bir sonraki yıl için “Yeni Yıl Kararları”nızı yazın, derler. Arkadaşlarımdan bunu... (CONTINUE_READING)

Çocuklar enerji tasarrufunu öğreniyor!

Çocuklar enerji tasarrufunu öğreniyor!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, çocuklarda enerji tasarrufu bilinci oluşturmak amacıyla Türkiye Bilim Merkezleri Vakfı Beşiktaş Deneme Bilim Merkezi’nde yaz boyunca çocuklara “Türkiye Enerjisini Topluyor” eğitimleri verecek. Ayrıca yaz boyunca 10 çocuk Profilo’dan aldıkları burs ile merkezdeki eğitimlere katılacak. “Türkiye Enerjisini... (CONTINUE_READING)

Kategoriler: ÇOCUK
TAGGED_WITH         

Çocuklar enerjisini topluyor

Çocuklar enerjisini topluyor

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, çocuklarda enerji tasarrufu bilinci oluşturmak amacıyla  düzenlediği online resim yarışması sonuçlandı. Dereceye giren ilk 3 resmin de aralarına bulunduğu “en iyi” 20 resim www.turkiyeenerjisinitopluyor.com adresinde sergileniyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin, Türkiye’de enerji tasarrufu bilincinin geliştirilmesi için... (CONTINUE_READING)

Kategoriler: ÇOCUK
TAGGED_WITH