Hasankeyf’e Can Ver Kampanyası kapsamında neler yapabiliriz? [Video]

| 16 Temmuz 2011 Cumartesi

Hasankeyf’te son durum nedir? Kampanyaya kimler destek veriyor? Tarkan, Orhan Gencebay, Yaşar Kemal, Sezen Aksu, Kibariye, Yıldız Kenter, Erkan Oğur, Şivan Perwer projeye destek veriyor.

Hasankeyf'e Can Ver Kampanyası kapsamında neler yapabiliriz?

Yıllardır oradaki insanlar baraj tehdidi ile yaşıyor. Doğa Derneği Hasankeyf’e Can Ver Kampanyası’nı başlattı. Kampanya kapsamında Hasankeyf’teki çarşıdaki bütün dükkanlar yenileniyor.

Doğa Derneği Projeler İletişim Koordinatörü Yeşim Can, Bilim Koordinatörü Süreyya İsfendiyaroğlu, Uluslararası İletişim Danışmanı Sedef Akman 27 Mayıs 2011 tarihinde Müjde FM ‘Yeşil’in Aslı’ adlı radyo programına konuk oldu.

Yeşil’in Aslı radyo programı Mart 2011 tarihinden itibaren her  Cuma saat 11.00-12.00 arası Müjde FM 89.6 frekansında (Marmara Bölgesi) canlı olarak yayınlanıyor. Her Cumartesi saat 16.00-17.00 arası ise programın tekrarı dinlenebiliyor.

“Yeşil yaşam için neler yapabiliriz?” sorusunun cevaplarının arandığı ‘Yeşil’in Aslı’ radyo programını www.mujdefm.com adresinden de dinleyebilirsiniz.

“Hasankeyf’e Can Ver Kampanyası kapsamında neler yapabiliriz?” konulu Yeşil’in Aslı radyo program kaydını aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.

[vimeo clip_id=”25298791″ width=”480″ height=”300″]

 

Paylaş:
Kategoriler: VİDEO, YEŞİL'İN ASLI


Yorum Gönder

Yorum göndermek için kayıtlı olmalısınız. Ekolojik Rehber'e üye olmak için tıklayın.Yazar Hakkında

Aslı Dede


Ekolojik yaşama ilgisi olan iki arkadaşı ile birlikte 2006 yılında Naturey.com projesini hazırladı. O günden bugüne ekolojik yaşamı destekleyen kişi ve kuruluşlarla bağlantı halinde. Radyo programında "Yeşil Yaşam için neler yapabiliriz?" sorusunun cevabını konukları ile birlikte arıyor. İÜ SBF Kamu Yönetimi lisans, İÜ SBE Tanıtım Halkla İlişkiler yüksek lisans mezunu. Bersay İletişim, Futurekids Türkiye, Doğan Online (E-kolay.net), Borusan Elektronik (Otomax.com), Hürriyet Internet Grubu (Hurriyetemlak.com-Hurriyetoto.com) firmalarında çalıştı. Bemateks markalarının (Kanz, Pampolina, Steiff, Kathe Kruse, Doll) Pazarlama Müdürlüğü ve Bemateks anne-bebek-çocuk e-ticaret sitesi Kidycity.com yöneticiliğini yapıyor. e-ticaret, e-pazarlama eğitimleri veriyor.